Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Etka harita olarak kuruluşumuzdan bu yana uzman kadromuzla  gerek kamu kuruluşlarının gerekse özel sektördeki inşaat ve mühendislik firmalarının harita  ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet vermektedir.

Anahtar değerlerimizi kalite ve disiplin üzerine inşa ederek Yol Terki, Hali Hazır Harita, Kamulaştırma ve Altyapı Projeleri üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyoruz. 

Siz de sitemiz üzerindeki sayfaları gezerek yaptığımız işler hakkında daha detaylı bilgiler alabilir, iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilir ya da ofisimize gelerek bir çayımızı içebilirsiniz.

Vizyon

Türkiye ve uluslararası işlerde harita sektörünün değişimine yön veren marka olmak.

Misyon

Çevreye duyarlı, iş sağlığı ve güvenliğini ön planda tutan, yenilikçi, devamlı kendini geliştiren müşterilerimize uygulama ve hukuki danışmanlık süresince ihtiyaç duydukları desteği sunarak, ülkemize fayda sağlayacak firmalardan biri olmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Teknik Donanım

Etka Harita sürekli yenilenen ve genişleyen donanım ve yazılımları kapasitesi ile en doğru hizmeti verebilmek için her zaman teknolojideki yenilikleri takip etmeyi amaçlamaktadır.
 Derrius Guice Jersey  Jon Bostic Womens Jersey